Poslední novinky

21.ročník sběrové soutěže škol

29.08.2014 10:56:43
1. září 2014 začíná již 21. ročník tradiční sběrové soutěže škol, která je organizována společností České sběrné suroviny a.s. Hlavním partnerem je společnost EURO WASTE a celá soutěž nese název VELKÁ CENA EURO WASTE A ČESKÝCH SBĚRNÝCH SUROVIN. Detailní informace o této soutěži naleznete na speciálním webovém portálu www.sberovasoutez.cz.Sestřih ze slavnostního vyhlášení 20.ročníku najdete zde  http://www.youtube.com/watch?v=NX-BovdflKk&feature=youtu.be

ČSS – Nemovitosti, a.s. - Oznámení o konání řádné valné hromady

27.05.2014 10:19:44
Pozvánka na řádnou valnou hromadu zde.

České sběrné suroviny, a.s. - Oznámení o konání řádné valné hromady

27.05.2014 10:19:22
Pozvánka na řádnou valnou hromadu zde.

Hledat

Přihlášení

Články

Společnost České sběrné suroviny a.s. organizuje pod záštitou Ministerstva životního prostředí, Magistrátu hlavního města Prahy, Středočeského kraje a Statutárního města Kladna každoročně sběrovou soutěž škol, která školám přináší finanční prostředky a žáky zábavnou formou informuje o ekologii. Hlavním partnerem soutěže je společnost EURO WASTE.                     
komentáře 0
Kliknutím an výše uvedený odkaz naleznete rámcové informace týkající se aktuálních výkupních cen drobného výkupu. Ceník má pouze indikativní charkter vzhledem k možným variantním řešením. Pro závaznou nabídku kontaktujte obchodní úsek.
komentáře 0